Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Ağustos 2021
Beğen 10

Abdulkadir KARABULUT

Ad Soyad : Abdulkadir KARABULUT
Doğum Tarihi : 07.05.1980
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir :
Mesleği :
Telefon :
Abdulkadir KARABULUT

07.05.1980 Gümüşhane doğumlu olup, Gümüşhane Dumlupınar İlköğretim Okulu, Anadolu Lisesi(Orta kısım), Amasya Gökhöyük Ziraat Meslek Lisesi ve 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesini(Bahçe Bitkileri) bitirdi. Bayburt Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde alan dışı yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

1998-2005 yılları arasında ziraat teknisyeni ve ziraat mühendisi olarak Gümüşhane İl Müdürlüğünde çalışmıştır. 2005-2007 yıllarında Gümüşhane Valiliği Proje Koordinasyon Biriminde Proje Uzmanı ve Proje İzleme Görevlisi olarak çalışmıştır. 2007-2011 yılları arasında Gümüşhane İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş, bu süre içerisinde aynı zamanda Gümüşhane Valiliği Proje Koordinasyon Biriminde Proje Uzmanı ve Proje Birimi Sorumlusu olarak görev yapmıştır.

2004 yılından itibaren, proje uzmanı ve valilik temsilcisi olarak değişik kaynaklı birçok hibe programının yürütülmesinde görev almış, bu programlara yerel proje hazırlanması, yürütülmesi, izleme ve değerlendirilmesi faaliyetlerinde çalışmıştır. Birçok kurumsal-bölgesel çalışma (Yerel swot analizleri, ihtiyaç analizleri, sektör analizleri) ve raporun (İl Stratejik Planları, Master Planları, Yerel Kalkınma Raporları vs.) hazırlanmasında görev yapmıştır.

27/06/2012 tarihinde yayınlanan kararname ile Bayburt’a İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak atanmış olup, halen bu görevi sürdürmektedir.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.