Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Temmuz 2021
Beğen 4

Altan EKMEN

Ad Soyad : Altan EKMEN
Doğum Tarihi :
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir :
Mesleği :
Telefon :
Altan EKMEN

-1964 Yılında Gümüşhane –Şiran ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi aynı yerde tamamladıktan sonra 1983 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliğini kazanarak 1987 yılında aynı bölümü bitirdim.
-İlk olarak 17.12.1990 yılında Mardin ilinin Mazıdağı Lisesinde coğrafya öğretmeni olarak göreve başladım. Aynı lisede bir yıl müdür yardımcılığı da yaptıktan sonra sırası ile Mardin İmam Hatip Lisesi, Kelkit Lisesi, Şiran İşitme Engelliler İlköğretim Okulu´nda öğretmen olarak çalıştım.
–Şubat 1997 yılında Şiran Çok Programlı Lisesi´ne müdür Yardımcısı olarak atandım. 1998 yılında aynı okula müdür olarak atandım.
– 2004 yılı Eylül ayına kadar Şiran Fatih Sultan Mehmet Lisesi okul müdürlüğünü aralıksız altı yıl yaptıktan sonra Aralık 2005 yılında Gümüşhane Mili Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atandım.
– 7 Temmuz 2010 tarihinde Güce İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne atamam yapıldı ancak 2 yıl daha Gümüşhane İl Mili Eğitim Şube Müdürlüğü görevini geçici görevle sürdürdüm.7 Yıl Mili Eğitim Şube Müdürlüğü yaptıktan sonra Eylül 2012 tarihinde Güce ilçe Milli Eğitim müdürü olarak göreve başladım.Halen bu görevimi sürdürmekteyim.
– Çeşitli yerel gazete ve dergilerde şiir ve makalelerim ile “Gönlümde Yoruldu Zaman” isminde eğitim içerikli bir kitabım yayımlandı.Evli ve 3 çocuk babasıyım.Orta düzeyde İngilizce biliyorum.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.