Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Eylül 2021
Beğen 0

Mükerrem KALKAN

Ad Soyad : Mükerrem KALKAN
Doğum Tarihi : 1978
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir : Ankara
Mesleği :
Telefon :
Mükerrem KALKAN

Gümüşhane ilinin Kelkit ilçesine bağlı Söğütlü Beldesi’nde 1978 yılında doğdu. İlköğrenimini Söğütlü İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimini Kelkit Muammer ve Enver Şahin İmam Hatip Lisesi’nde, yüksek öğrenimini Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde tamamladı.

2002 yılında Sakarya Kaynarca Fatih İlköğretim Okulu’na atandı. Daha sonra Gümüşhane Kelkit Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na tayin oldu. Söğütlü İlköğretim Okulu, 75.YIL İMKB YİBO, Deredolu İlköğretim Okulu’nda Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Ankara Altındağ Hayme Hatun Ortaokulu, Gölbaşı Şehit Bülent Göçer Ortaokulu’nda Türkçe öğretmenliği yaptı. Halen Gölbaşı Tek Ortaokulu’nda Müdür Yardımcığı görevini yürütmektedir.

Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde ” Eğitim Yönetimi ve Denetimi ” alanında Yüksek Lisans eğitimini 2009 yılında bitirdi. Yüksek Lisans bitirme projesini “Eğitimde Sosyal Sorumluluk ve Hesap Verebilirlikle İlgili Yönetici Görüşleri” (Gümüşhane İli Örneği) konusunda hazırladı. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdi. Gümüşhaneli Şairler Antolojisi’nde (2007), Türk Şairleri Şiir Antolojisi’nde (2007), Gümüş Portreler’de (2010), Herfene, Kardelen, Bilimin ve Aklın Aydınlığında EĞİTİM adlı dergilerde yer aldı. Yazıları Kuşakkaya Gazetesi’nde, şiirleri ise ulusal şiir sitelerinde yayınlanmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.