Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Kasım 2019
Beğen 3

Nurettin Taş

Ad Soyad : Nurettin Taş
Doğum Tarihi :
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir :
Mesleği :
Telefon :
Nurettin Taş

1966 Yılında Gümüşhane doğumluyum. İlk Orta ve Lise tahsilini Gümüşhane’de tamamladıktan sonra 1986 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümünü kazandım. 1990 yılında mezun olduktan sonra 1991 yılında Askerlik görevini İzmir Bornova’da 217. Kısa Dönem olarak yaptım. 1992 Yılında Orman Bakanlığının açmış olduğu Sınav sonucunda Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü Akyazı Orman İşletme Müdürlüğü Karapürçek Orman İşletme Şefliğinde Göreve başladım. 1993 Yılında Akyazı Orman İşletme Müdürlüğü Merkez Orman İşletme Şefliğine atanarak 1998 yılına kadar çalıştım. 1998 Yılında ise yine Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Pamukova Orman İşletme Şefliğine atandım. Beş yılı aşkındır bu görevi sürdürdüm. Çalışmış Olduğum bu görevler esnasında da Orman İşletme Müdür Yardımcılığı Görevlerin de de bulundum ve son altı yılın sicil notu 90 ve üzeri olduğundan bir yıl kademe terfi ile mükâfatlandırıldım.

Ayrıca 1998–1999 yılı Öğretim Yılında Sakarya Üniversitesi’nin açmış olduğu Yüksek Lisans sınavını kazanarak İşletme Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsünün Üretim Yönetimi ve Pazarlama dalında Yüksek lisans Çalışmasını bitirdim.

07.07.2004 – 07.05.2005 Tarihlerinde Gümüşhane Çevre ve Orman İl Müdürlüğü görevini, 2005 yılında son altı yılın sicil notu 90 ve üzeri olduğundan ikinci defa bir yıl kademe terfi ile mükâfatlandırılmıştır. 07.05.2005 – 27.5.2011 tarihlerinde Sakarya Çevre ve Orman İl Müdürlüğü görevini yürütmüş olup 27.05.2011 – 09.08.2011 tarihlerinde Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğünde Doğa Koruma Daire Başkanlığı görevini, 09.08.2011- 13.02.2012 tarihlerinde Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğünde Yaban Hayatı Koruma ve Geliştirme Daire Başkanlığı görevini 13.02.2012 tarihinden itibaren de Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğünde Yaban Hayatı Koruma Daire Başkanlığı görevini, 23 Ekim 2013 tarihinden itibaren Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmekte iken, 09.02.2015 tarihinde Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü olarak görevlendirilmiştir. 08.08.2015 tarihinden itibaren Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü olarak asaleten atanmıştır.



Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

  1. Selahattin dedi ki:

    08.08.2015 tarihinden itibaren Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü olarak asaleten atanmıştır. Bilginize

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.