Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Ekim 2021
Beğen 4

Şahin KÖSE

Ad Soyad : Şahin KÖSE
Doğum Tarihi : 1967
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir : İstanbul
Mesleği : Belediye Başkan Yardımcısı
Telefon :
Şahin KÖSE

1967 yılında Gümüşhane´de doğdu. İlköğretim ve liseyi Gümüşhane´de tamamladı. 1991 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Müh. Mim. Fakültesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren 4 yıl çeşitli şantiyelerde Şantiye Şefi olarak görev yaptı.
1995 yılında Bağcılar Belediyesi´nde göreve başladı. Sırasıyla Kontrol Mühendisi, Kontrol Amirliği, Kesin Hesap Şefliği ve Fen İşleri Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Şubat 2006 tarihinden itibaren Fen İşleri Müdürlüğü görevini Ocak 2007 tarihine kadar yürüttü.

 

Bir süre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Birim Fiyat ve Standartları Müdürlüğünün kurulmasında görev aldı. Aynı zamanda AĞAÇ A.Ş. yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Haziran 2007 tarihinden itibaren tekrar Bağcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevine atandı.
2009 yılında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü´nden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanan Şahin Köse, 2014 Yerel Seçimlerinden sonra oluşan yeni dönemde İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.