Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Ekim 2021
Beğen 8

Salih EKMEN

Ad Soyad : Salih EKMEN
Doğum Tarihi :
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir : İstanbul
Mesleği : İnşaat Mühendisi
Telefon :
Salih EKMEN

1994 yılında İstanbul Esenyurt’ta dünyaya geldi. Aslen Gümüşhane Şiran ilçesi Babacan köyündendir. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Esenyurt ilçesinde tamamladı. 2012 yılında Kırıkkale Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknolojisi bölümüne girdi. 2014 yılında burada ki öğrenimini bölüm ikincisi olarak tamamladı ve İstanbul’a döndü. 2014 yılında DGS ile geçiş yaparak İstanbul Arel Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanarak eğitimine devam etti. 2017 yılında İnşaat Mühendisliği lisans programını tamamlayarak iş hayatına atıldı.

Öğrenim hayatını tamamladıktan sonra ilimiz bünyesindeki çeşitli STK’larda görevler aldı.Görev yapmış olduğu STK’lar, GİYAD (Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği), GÜMÜP (Gümüşhaneli Mimarlar Ve Mühendisler Platformu) gibi yerel STK’ların yanı sıra Haber 29 Gazetemizde de başarılı görevlere imza atmıştır. 2018 Yılında kurulan ŞİDEF (Şiran Dernekler Federasyonu) de gençlik kolları başkan yardımcısı olarak göreve getirilmiştir.

Mezuniyet sonrası iki yıl aktif olarak özel sektörde Mimarlık Mühendislik ofisinin yanı sıra şantiyede mühendislik faaliyetlerinde bulundu. 2018 yılında Mersin’de askerlik görevini tamamlamıştır. Şuan ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi  İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş (İGDAŞ) bünyesinde saha kontrol mühendisi olarak faaliyet göstermektedir.Orta derecede İngilizce bilmektedir.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.