Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Şubat 2020
Beğen 2

Ümit YILDIRIM

Ad Soyad : Ümit YILDIRIM
Doğum Tarihi :
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir : Mersin
Mesleği :
Telefon :
Ümit YILDIRIM

Ümit YILDIRIM

Gümüşhane’nin Şiran ilçesi Yukarıduruçay köyü nüfusuna bağlı olup, 1987 yılında Aksaray’da doğdu. İlk ve orta öğretimimi Aksaray’da tamamladı. 2005 yılında Mersin Üniversitesi Jeololoji Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimine başladı. 2009 yılında lisans eğitimimi tamamladı.  Aynı yıl Mersin Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Jeoloji Mühendisliği Ana Bilim Dalı’nda Yüksek lisansa başladı, 2012 yılında Yüksek Lisans’ı da bitirerek aynı yıl Doktora’ya başladı. Halen Mersin Üniversite Fen Bilimleri Enstitüsü Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde Doktora eğitimine devam etmektedir.

2009 yılında Mersin Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı ve halen bu görevi yapmaktayım. Bir çok kez akademik araştırmalar yapmak için yurtdışında (Almanya-İngiltere) bulundu. Akademik çalışmaların dışında aktif olarak sporla ilgilenmektedir.

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu, Bowling branşı Mersin il temsilciliğini yapmakta olup aynı zamanda Uluslararası Bilim, Kültür ve Spor Derneği Bowling Branşı profesyonel sporcusudur. Ayrıca 1 yıldız dalgıç ehliyetine sahip dalıcıdır. Bütün bunların dışında Öğretim Elemanları Sendikası Mersin Üniversitesi temsilciliğini yürütmektedir.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.