Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ağustos 2022

Protranslate.net gibi Gümüşhane Tercüme Büroları

Ülkemizde, Karadeniz bölgesinde bulunan Gümüşhane Tercüme Büroları ülke genelinde faaliyetlerini, Protranslate sitesi aracılığıyla sürdürmektedir. Özellikle son dönemlerde aktif bir hale gelen çeviri büroları, özel şirketlerin büyümesiyle yine söz konusu şirketlerin alanlarında ciddi düzeyde faal olarak görev yaparak yurtdışı şirketler ile bağlantıya geçmesiyle birlikte Gümüşhane Tercüme Büroları gibi çeviri bürolarına ihtiyaç beklenenin çok üstü bir şekilde artmıştır.

 

Günümüzde etkin bir kadro ile faaliyetlerine devam eden Gümüşhane Tercüme Büroları birçok açıdan bireyleri etkili bir şekilde seçerek, hatasız ve son derece profesyonel yapıda bir tercüman kadrosu oluşturmuştur. Söz konusu kadro birçok alanda faaliyetlerini etkin olarak devam ettirmekte ve ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki genel çevirmenlerdir. Genel çevirmenler, siz değerli müşterilerimizin istediği her türlü yazıyı, metni ya da içeriği teknik bir bilgi olmaması kaydıyla çevirebilmektedirler. Aslında teknik bilgi gerektiren, medikal veya mühendisi alandaki çevirileri de yapabilmektedirler. Fakat bu durum, bu alanlardaki çeviriler istemsiz olarak teknik bilgi gerektirdikleri için genel çevirmenlerimize bu çeviri görevlerini vermiyoruz. Bunların dışındaki her çeviride sizlere hizmetlerini artırarak devam etmektedirler.

 

Genel çevirmenlerin haricinde ikinci bir çevirmen kadrosu ise Profesyonel tercümanlar.

 

Profesyonel tercümanlar, her alanda çeviri yapabilmekte olup, çoğunlukla kendi alanlarında teknik bilgi gerektiren konularda çeviri yapmaktadırlar. Söz konusu çevirmenler özellikle hukuki, resmi, mühendisi ya da medikal alanında profesyonel olarak çalışmayı tercih etmektedirler. Aslında daha çok, Protranslate sitesi ve Gümüşhane Tercüme Büroları, Profesyonel tercümanlara bu alanlarda görevler vermektedirler. Söz konusu tercümanlar her açıdan değerlendirildiğinde, tam anlamıyla alanlarında uzman ve yüksek bir mertebede yeminli tercüman olarak görev yapmaktadırlar.

 

Dünya genelinde hizmet veren birçok çeviri sitesi politikalarını şehirlere yaymak üzere harekete geçmiş durumda… Fakat Protranslate sitesi ve onun ağlarından bir tanesi konumunda olan Gümüşhane Tercüme Büroları etkili olarak faaliyetlerini devam ettirmektedirler ve şehirlere yayılma projesini açıldığı ilk günden faaliyete geçirmişlerdir.

 

Birçok alanda yetkin konumda olan Gümüşhane Tercüme Büroları, Karadeniz bölgemizde bulunmakta olan birçok başka Karadeniz şehrine de etkili bir şekilde hizmet etmektedir.