Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2021
Beğen 9

Mutlu Gül

Ad Soyad : Mutlu Gül
Doğum Tarihi : 1983
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir :
Mesleği :
Telefon :
Mutlu Gül

Mutlu Gül 1983 yılında Gümüşhane Şiran’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Yabancı Diller Fakültesi Muhasebe Bilgi Sistemleri Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan Gül, 2009-2012 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi`nde “Türkiye Elektrik Piyasasındaki Rekabet Ortamının ve Serbestleşme Faaliyetlerinin Analizi – Bir Rekabet Aracı Olarak Serbest Tüketici Örneği” konulu teziyle İşletme Yüksek Lisansı`nı tamamlamış ve halen İşletme dalındaki doktora çalışmalarını devam ettirmektedir.

Çalışma hayatına 2008 yılında TBMM’de başlayan Mutlu Gül, sırasıyla Turkish Petroleum International Company şirketinde Kıdemli Uzman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında Basın Müşavirliği yapmıştır. Özelleştirme İdaresi Başkanlığında Müşavirlik görevini yürüten Gül, aynı zamanda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda Bakan Danışmanlığı görevini yapmıştır. Mutlu Gül, Mart 2015 yılında TP Petrol Dağıtım AŞ’ye Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Mutlu Gül ayrıca Kemerköy Elektrik Üretim AŞ’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini ve Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu.

İngilizce, Fransızca ve Arapça bilen Gül, evli ve bir çocuk babasıdır.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.