Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Eylül 2021
Beğen 0

Hüseyin KESKİN

Ad Soyad : Hüseyin KESKİN
Doğum Tarihi : 1972
Ölüm Tarihi :
Yaşadığı Şehir : İstanbul
Mesleği : Belediye Başkanı
Telefon :
Hüseyin KESKİN

1972 yılında Erzincan’da doğan Hüseyin Keskin, aslen Kelkit Gürleyik Köyü’ndendir.Ortaokul ve liseyi İstanbul’da tamamladı. Daha sonra Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 1983 yılında geldiği İstanbul’da uzun süre ticaretle uğraşan Keskin, 2002 yılında Ak Parti Sultanbeyli Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği ile siyasete başladı ve bu süre içinde Halkla İlişkiler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevlerini yürüttü.

4 Mart 2006 yılında yapılan kongrede Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na seçildi. Başkanlığı döneminde yapılan 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde, Sultanbeyli İlçesi’nde yüzde 67’lik oy oranıyla İstanbul genelinde birinci oldu ve ilçesi adına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan birincilik ödülü aldı.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde İstanbul içinde en yüksek oy oranını alarak Ak Parti’den Sultanbeyli Belediye Başkanı seçildi. Mart 2014 yerel seçimlerinde tekrar belediye başkanı seçilmiştir. Sultanbeyli’de ikamet eden Keskin, evli ve 3 çocuk babasıdır.Gümüşhane Haberlerimize Gözatın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.