Gümüşhane Biyografi Sitemize Hoşgeldiniz, 13 Temmuz 2024
Beğen 16

Adem Ezber

1979 Gümüşhane doğumlu olup, Merkeze bağlı Çaltılı (Reksene) köyündendir. İlköğretim, AFK. Anadolu lisesi ortaokul ve M.Ç.A. Öğremen lisesi lise bölümlerini Gümüşhane’de tamamladı. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamladı. Askeri hizmet sonrasında iş hayatına istanbula’da başladı, burada 3 yıl kadar çalıştıktan sonra Ankara’ya taşındı.

İl dışında bulunduğu tüm süreçlerde, Gümüşhaneli hemşehri dernekleriyle iç içe olmuş, kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. (GÜMÜP,GİYAD).

Ankara’ya yerleşince Gümüşhane Dernekler Federasyonun’da (GÜDEF) görev almış, yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş, Başkan Yardımcılığı, Arge Komisyonu başkanlığı, Basın Yayın komisyonu görevlerini yürütmüş halen de yürütmektedir. Ankara’da yapılan Gümüşhane tanıtım etkinlerine katkı sağlamış, etkin rol üstlenmiştir.

Çok yönlü kişiliği ile Gümüşhane ilinin tanıtımına bireysel anlamda katkı sağlamayı amaçlamıştır. Bu çerçevede tarihi araştırmalar yaparak sosyal medya platformlarında paylaşımlarına devam etmektedir. Profesyonel olarak yapmış olduğu fotoğrafcılık sanatı ile ilimiz güzelliklerini fotoğraflarayarak farklı platformlarda beğeniye sunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Halen T.C.Gümrük ve Ticaret Bakanlığında İdareci ve Teknik uzman olarak görev yapmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz