Gümüşhane Biyografi Sitemize Hoşgeldiniz, 26 Mart 2023
Beğen 16

Hakan KILIÇ

Hakan KILIÇ

15 Mayıs 1970 tarihinde Şiran’da doğdu. 15 yıl boyunca Almanya’da yaşadı. Liseyi Yalova Lisesinde, üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudu.

1990 yılında iş hayatına İTÜ Vakfı’nda başladı.

Yöneticiliğe 1994 yılında bir Lojistik firmasında başladı. Sonra 1997 yılında Dünya Gazetesinde Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı. 1999 yılında Dünya Gazetesi İstanbul Mecidiyeköy Bölge Temsilcisi oldu. Sonrasında sırasıyla Kadıköy Bölge Temsilciliğine ve İstanbul Anadolu Yakası Bölge Temsilciliğine atandı. Bu görevinin yanı sıra  aynı zamanda Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölge Temsilciliğini de yürüttü. Bu bölgelerde ekibi ile birlikte birçok Bölge ve sektörel ek projelerini koordineli olarak çıkartıp işlemeye devam etti. Aynı zamanda Cazibe Merkezi ve bununla ilgili destek programları kapsamında Doğu Anadolu, Gümüşhane ve Bayburt ile ilgili özel bir projeyide hayata geçirmiştir. İngilizce ve Almanca bilmektedir. 

Yaklaşık 26 yıldır Gazeteci ve Yönetici olarak Dünya Gazetesinde çalışmaya devam etmekte olup İstanbul Sancaktepe’de ikamet etmektedir. 

Hakan KILIÇ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz