Gümüşhane Biyografi Sitemize Hoşgeldiniz, 16 Haziran 2024
Beğen 3

Fatih YAVUZ

Fatih YAVUZ

1970 yılında Gümüşhane ili Köse İlçesi Salyazı Beldesinde doğdu. İlkokulu Salyazı Beldesinde, orta ve lise tahsilini Kelkit İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Bölümü’nden mezun oldu.

1989 yılında İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra Diyanet İşleri Başkanlığında “İmam Hatip” olarak göreve başladı. Gümüşhane Kelkit’teki görevinin ardından Esenler Belediye Başkanlığı bünyesine 1995 yılında memur olarak naklen geçiş yaptı.

Esenler Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü’nde, Personel ve Eğitim Müdürlüğü’nde çalıştı. Sırasıyla Memurluk, Personel Şefliği ve Müdürlük görevlerinde bulundu.

Esenler Belediye Başkanlığı’nda 2000 yılından itibaren Personel ve Eğitim Müdürü olarak görevini sürdüren Yavuz, birimin isminin 22 Şubat 2007 tarihinde değişmesi ile birlikte İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görevine devam etti. 20 Mayıs 2013 tarihinde Küçükçekmece Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü görevine atandı. 2019 yılına kadar bu görevini sürdürdü.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz